Budowlany
Auto
Weselny
Zdrowia i Urody
Zoologiczny
Turystyczny
logotyp bazaru logotyp bazaru
Popularne wyszukiwania:
Dostępne już wkrótce!

O gazecie

Agencja Reklamowo-Wydawnicza Visual działa na Wielkopolskim rynku reklamy od 10 lat. Przez ten czas rozwinęliśmy naszą ofertę od jednej gazety wielobranżowej, do 6 wyspecjalizowanych tytułów, nawiązaliśmy współpracę z setkami firm oraz dotarliśmy do niezliczonej ilości odbiorców. Od początku charakteryzowała nas wysoka etyka biznesu i szacunek - zarówno do naszych partnerów jak i czytelników kolejnych tytułów. Zawsze także staraliśmy się wychodzić naprzeciw zmianom i nowinkom technologicznym, wprowadzając jako pierwsi z branży drukowane QR-kody, czy też przecierając szlaki innowacyjnymi stronami internetowymi.

Bazar Budowlany oficjalnie powstał w 2008 roku, po 5 latach krystalizowania się idei pisma branżowego na bazie wielobranżowego "Bazaru". Jego celem było - i jest po dziś dzień - związanie na łamach jednego pisma wielkopolskich ogłoszeń z wielu pokrewnych branż, które jako wspólny mianownik mają słowo dom. Można tam więc znaleźć dosyć szeroki wachlarz firm - od tych zajmujących się projektowaniem i budową wspomnianych domów, poprzez fachowców od remontów, kostki brukowej, ogrodów, okien czy mebli, aż po misterną obróbkę szkła, czy też dobór firan.

Jesteśmy pewni, że jeżeli tylko Państwa firma może zaliczyć się do którejkolwiek z obecnych tu kategorii, to łamy naszj gazety bez wątpienia są właściwym wyborem lokalnej reklamy drukowanej. Spory nakład, stabilna, równomierna sieć kolportażu oraz wieloletnia tradycja za którą idzie zaufanie, z pewnością przyniosą Państwu - jak i wielu innym firmom w naszej historii - wymierne korzyści.

Dla odwiedzającego

Dla firm - wersja gazetowa

Dla firm - wersja internetowa

  • o stronie
  • dlaczego my?
  • cennik
  • numery branż
  • Stronę firmy dostarczył serwis bazarbudowlany.net.pl.